Yunus Terapisi

Verification: f620c14aed060f2a
03.11.2018
A+
A-

Bugünki yazımız “Yunus Terapisi” ile 20 Ekim’den beri sürdürdüğümüz hayvanlarla şifa yazı serimiz sona ermiş olacak. Umarız bilgilendirmişiz. Her yazımızda belirttiğimiz gibi bu tedavi yöntemlerin hiç biri bizim evde uygulayabileceğimiz tedaviler değildir. Her ne hastalık için olursa doktorunuzun sözünden çıkmamanızı tavsiye ederiz.

Yunus Terapisi: Yapılan tecrübelerle çalışmalar yunuslarla terapinin depresyon giderici bir etki gösterdiğini gözlemlenmiş. Yunusun sonik dalgaları beyinde alfa dalgaları ile ilgili olumlu gelişmeler verdiği bilimsel çalışmalar ile anlaşılmıştır. Bu deniz memelileri ultrason vasıtasıyla hastayı yoklarken hasta organlara mahsus karakteristik vibrasyonu hissetmektedirler. Ultrason ışınlaması esnasında omurga ve beynin rezonans titreşimine girdiği ve bunun da sinir sisteminde, sistemin daha iyi çalışmasını sağlayan çeşitli biyokimyasal maddelerin üretimini stimüle ettiği anlaşılmıştır. Yunusla kurulan doğrudan temas esnasında bu nedenle insanda korku, stres ve gerginlik hisleri azalır. Kişi pozitif enerjilerin akmaya başladığını hisseder ve negatif duygulardan arınır. Bedensel ve psişik engelin derecesi saptandıktan sonra on seanslık Yunus terapisinin seyri, bireysel farklılıklar da göz önünde bulundurularak belirlenir. Hamilelere uygulanan yunus terapisi karın içindeki bebeğin yüksek frekanslı sesleri algılamasını ile nöron yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Editör Notu:

Bu seri boyunca yayınlacak her türlü bilgi doktorunuzun onayına tabi tutulması gerekmetedir. Bu yazı dizisi boyunca yazılacak herşeyin doktorların ve bilim adamlarının onayı olmadan uygulanması ölüm dahil birçok hastalığa sebep olacağını unutmayın.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.