Torku Banada Fındık Kreması

Verification: f620c14aed060f2a
07.03.2018
A+
A-

Son yıllarda hem ürün yelpazesini hemde satış ağını çok hızlı geliştiren Torku, çok bildiğimiz Nutella ve Çokokrem’e alternatif olabilecek bir ürün çıkardı. Torku Banada toplamda üç farklı ürünle müşterilerini karşılıyor. Birincisi Torku Banada Fındık Kreması, ikincisi Torku Banada Bitter Çikolatalı Kakaolu Fındık Kreması ve üçüncüsü çocuklar için özel dizayn edilen Torku Banada Kids.

Torku’nun bu ürünü aslında kahvaltıların vazgecilmezi olan Nutella’yı vazgeçilebilir hale getirebilir. Özellikle son zamanlarda gelişen yerlilik önceliği ile Torku zaten bir adım önde duruyor. Torku reklamlarında, Torku Banada’da şeker olarak sadece şeker pancarını kullandığını belirtiyor ve içinde bol süt ve fındık içerdiğini belirtmektedir. Ayrıca içerisinde hiçbir şekilde transyağ, koruyucu ve renklendirici içermediğini söylemektedir.

Torku Banada rakiplerine göre daha akici olup tat konusunda aslında birbirinden ayırmak çok zor. Nutella Banada, Ekşi Sözlük’te 23 sayfalık giriş almış ve oradaki genel kanaate göre Torku Banada’nın gayet iyi tada sahip olduğudur. Ancak bazı yorumlara göre, Torku Banada ilk çıktığı zamana göre bir derece kalite düşürdüğü söylenmektedir. Ancak bir konuda tüketicileri uyarmakta fayda vardır. Diğer kremalarda palm yağı vardır ifadesi Torku Banada’da hurma yağı yazmaktadır. Ancak Hurma yağı palm yağı ile aynıdır dolayısıyla palm yağının zararlı olduğunu düşünüyorsanız ve bu yüzden hurma yağını tercih ediyorsanız ikisinin aslında aynı şey olduğunu unutmamak lazım. (http://www.helalplatform.com/gida-guvenligi/palm-yagi-ile-hurma-yagi-ayni-mi-hurma-yagi-zararli-mi/348/)

Torku 400 gramlık Fındık Kremasının fiyatı ortalama 10 TL olup bir nebze diğer kremalara göre daha ucuzdur.

Nutella ve Torku Banada Karşılaştırması için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

4 delikanlı tarafından çekilen eğlenceli Nutella, Saralle ve Torku Banada karşılaştırması için.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.