Yeşil Çay İle Zayıflama Kürü

Verification: f620c14aed060f2a
27.05.2020
A+
A-

Yeşil Çay İle Zayıflama Kürü

Birçok kişinin kullandığı bu kür haftada 5 kiloya kadar zayıflamayı vaat ediyor. Kürü 15 gün boyunca yapıp sonra ara vermek gerekiyor. Kürü yapınca yemeye ve içmeye dikkat etmek ve egzersiz yapmak çok önemlidir. Aksi takdirde kür pek işe yaramaz.

Gereken malzemeler; 1 şişe maden suyu, 2 tatlı kaşığı kadar yeşil çay veya 2 sallama poşet yeşil çay, yarım adet limon, yarım litre kaynar su

Yapılışı; yarım litre su kaynatılır ve içine yeşil çay atılır. 10 dakika kadar demlendikten sonra çay süzülerek bir sürahiye alınır. Üzerine yarım limonun suyu sıkılır ve limon kabuklarıyla sürahinin içine atılır. Ardından üzerine bir şişe maden suyu eklenir. Bu karışım gün içerisinde içilerek tüketilir.

Nasıl Kullanılır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çay oda sıcaklığında tüketilmelidir ve öğün aralarında tüketmek gerekmektedir. 15 gün boyunca bu kür yapılıp tüketilmelidir. Eğer küre devam etmek istenirse 15 gün sonunda bir hafta ara verilmelidir. Su tüketmekte önemsenmelidir. Her gün çay hazırlanmalıdır ve gün içinde içilerek bitirilmelidir. Mide rahatsızlığı olan, hamile veya emziren kadınların tüketmesi önerilmez.

Editör Notu: Yukarıda ki kürü, doktorunuza veya diyetisyeninize danışmadan denemeyin

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.