Dünyanın En Büyük Örtü Altı Tarım Sektörü Fuarı

Verification: f620c14aed060f2a
31.10.2018
A+
A-

Dünyanın En Büyük Örtü Altı Tarım Sektörü Fuarı!

Bu yıl 18.si düzenlenecek olan ve dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olarak nitelendirilen ve her geçen gün daha da gelişen Growtech Eurasia”, bu sektörle ilgilenenlerin yine buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Şuana kadar daha çok Tohumculuk, Sera & Sulama Teknolojileri, Bitki Besleme & Koruma, Traktör ve Tarım Makinaları sektörleri ile birlikte, bu sene “Hayvancılık” bölümünü de ekleyerek daha fazla kişi ve kuruma hitap etmeyi hedefliyor. Growtech Eurasia Fuarı bu sene 28 Kasım- 1 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’da yapılacak.

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Tarım ve özellikle örtü altı tarım sektörünün uluslararası alandaki en önemli buluşması sayılmakta ve geçen sene “Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması” temasıyla toplamda 82 bin 648 ziyaretçiyi ağırladı. Yaklaşık 82 bin ziyaretçinin 60’ı uluslararası 517 firma/675 markayı, 5.381’i uluslararası kişi ve kurumlar oluşturdu.

Growtech Eurasia 2018 kapsamında, tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve inovatif çalışmalarına yönelik, onbirinci kez ATSO Growtech Tarım Ödülleri verilecektir.

https://www.growtech.com.tr/tr
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.